Sessiz ama Güçlü Performans
Yüksek Verimlilik
Enerji Tasarrufu

✓ Ultra Güçlü Sert Gövde
✓ Çevre Dostu Kokpit
✓ 5 Yıldızlı Güvenlik

✓ Pil Güvenliği
✓ 5 Yıldızlı Güvenlik
✓ Etkili Akü Koruma Sistemi

Akıllı Mpv’yi Şimdi Keşfedin

İç Mekan Seçenekleri

Bej Deri

Bej klasik iç tasarım

Beyaz Cilt

Beyaz zarif iç tasarım

VOYAH DESIGN TEAM'den yenilikçi tasarım

AKILLI MPV’Yİ ŞİMDİ KEŞFEDİN

 

✓ Qualcomm 8155 çip üzerinde sistem
✓ 1,4 m kenarlıksız geçiş tipi üçlü ekran
✓ L2 + akıllı sürüş asistanı sistemi
✓ 360° UHD yuvarlak görüş sistemi
✓ Otomatik park asistanı (APA)
✓ Uzaktan park asistanı (RPA)

GÜVENLİ SÜRÜŞ PAHA BİÇİLEMEZ

 

✓ Süper beş yıldızlı güvenlik geliştirme standardı
✓ Süper yüksek mukavemetli çelik gövde
✓ Tam sahne pil koruması
✓ V-care çevre dostu kabin

VOYAH DREAM

1200 kg kadar çeki yapabilme kapasitesi

 

 

 

 

Derin deniz ses yalıtımı ve gürültü azaltma

 

 

 

 

Yolculara mobil bir salonda oturuyormuş hissi veren ikinci sıra koltuklar

 

 

 

 

Her iki tarafta lüks elektrikli sürgülü kapılar

 
 
 
 
 
 
 

Üst düzey dynaudio ses sistemi

 

 

 

 

Büyük boy gövde

 

 

 

 

 

Voyah markası, Çin devletinin otomobil markası olan Dongfeng’in premium araç markasıdır. Dongfeng Motor Corporation, merkezi Wuhan’da bulunan bir Çinli otomotiv şirketidir. Dongfeng, ‘Dünyanın En İyi 500 Markası’ listesinde yer alan Çinli otomobil markalarındandır.

Dongfeng, Çin’in otomotiv endüstrisinde büyük bir omurga kuruluşudur. 1969 yılında kuruldu ve merkezi Wuhan’da bulunmaktadır. Mevcut toplam varlıklar 70 milyar dolardır ve 127.000 çalışanı bulunmaktadır. 2022’de, 2.92 milyon araç satmıştır. Çin otomotiv endüstrisinin en büyük markalarındandır. Fortune 500 listesinde 188. sırada yer almaktadır. Ürettiği taşıtlar dünya çapında 100’den fazla ülkeye satılmaktadır.

Üst seviyede teknoloji, lüks ve güvenliği bir araya getirerek en iyiyi ulaşılabilir hale getirmeyi misyon edinmiştir. Çin’in en çok araba satanlar listesindeki zirveyi hiçbir zaman bırakmıyor ve en büyük araç üreticilerindendir. Dongfeng, Çincede “Doğunun Rüzgarı” anlamına gelmektedir.

Dongfeng’in Renault, Nissan, Peugeot, Citroën, Volvo, Honda, Kia, İnfiniti ve Yulon Motors ile ortaklıkları bulunmaktadır ve bu araçları üreten firmadır. Ayrıca, ‘Çin Ünlü Marka Ürünü’ ve ‘Pazardaki En Rekabetçi Marka’ gibi onursal unvanlar alarak yurtiçinde ve yurtdışında yüksek marka bilinirliği ve itibarı geliştirerek Çin’deki en büyük otomotiv gruplarından biri haline gelmiştir.

Dongfeng, sürekli atılımlardan oluşan bir gelişim yoluna öncülük etti. Şu anda Dongfeng, denizaşırı pazarını genişletirken markasının küreselleşmesini desteklemek için gelişmiş yönetim konseptleri, teknolojisi ve üstün tasarımı altında uluslararası üne sahip bir markayı şekillendiriyor.

Çin, İsveç ve Almanya’da bulunan yurt içi ve yurt dışı Ar-Ge üsleri, ortak araştırma ve geliştirme yoluyla otomotiv endüstrisinde teknolojik yenilik ve uygulamaya kendini adamıştır.

Resim Galerisi

Bize Ulaşın

    okudum, onaylıyorum